وانت تلفنی کرج

تماس فوری

باربری مهرشهر کرج فاز دو

نفیس بار در فاز دو مهرشهر کرج

باربری فاز دو مهرشهر کرج

بیشترین مهاجرت از تهران به مهرشهر یکی از شهرهایی که بیشترین مهاجرت از تهران به آن صورت گرفته، مهرشهر شهر کرج است آلودگی هوا، شلوغی، ترافیک و گرانی عواملی هستند که باعث مهاجرت ساکنین تهران به شهرهای اطراف شده‌اند. مناطق فاز یک و دو تا چهار مهرشهر جزو گران‌ترین، لوکس‌ترین و دیدنی‌ترین نقاط شهری کرج هستند. دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد کرج نیز در منطقه مهرشهر «غرب بلوار ارم» قرار دارد. حسین‌آباد و محله‌های آق تپه واقع در بلوار ولیعصر و کیانمهر و زنبق و فاز۵ و گلستان نیز از دیگر نقاط مهرشهر هستند. طول بلوار ارم مهرشهر حدود ۱۲ کیلومتر است و به عنوان بلندترین بلوار ایران شناخته می‌شود. پارک هامون نیز با وسعت ۳ هکتار در بلوار ارم قرار دارد.

اطلاعات تماس

بررسی شرایط سکونت
قیمت مسکن در کرج مانند هر شهر دیگری بستگی به محله و منطقه‌ای دارد که فرد قصد دارد در آن منطقه ملک بخرد؛ مهرشهر یکی از مناطق خوش‌آب‌و‌هوای کرج است و بنابراین قیمت خرید خانه ویلایی در این محله بسیار بالاتر از سایر مناطق و محله‌هاست. کرج یکی از شهرهای مهاجرپذیر است و افرادی زیادی تمایل به زندگی و خرید خانه در آن را دارند. کرج به تهران نزدیک است و در مجاورت شهرک‌های صنعتی نیز قرار گرفته و همین باعث شده دارای زمینه‌های اشتغال نیز باشد. این موارد که بیان شدند از گزینه‌های مناسب برای مهاجرت محسوب می‌شوند. این موضوع همچنین باعث شده که سال به سال قیمت کاذب واحدهای مسکونی این کلانشهر افزایش یابد. با وجود اینکه در این چند وقت افراد زیادی تمایل به ساخت و خرید خانه و آپارتمان در این شهر داشته‌اند اما بازار مسکن کرج دچار رکود شده است و حال این بازار خوب نیست. مواردی چون وضعیت نامناسب اقتصادی، نوسانات مصالح، تحریم‌ها و … باعث شده تا مردم به جای خرید خانه به اجاره نشینی روی آورند. خرید و فروش مسکن در مناطق بالاشهر بسیار کاهش یافته و در پایین شهر هم مردم زیاد تمایلی به خرید خانه ندارند.

تراکم ساختمانی

برای خرید خانه در کرج یا هر شهر دیگری اولین کاری که باید انجام دهید این است به جیب خود نگاه کنید و مشخص کنید که قصد دارید چه مقدار پول برای خرید خانه هزینه کنید. در ادامه بعد از مشخص کردن میزان پول می‌توانید به سراغ خرید خانه یا آپارتمان بروید. بعد باید مشخص کنید که خانه شما چند متر و چند خواب باشد زیرا این موارد هم باید برای خرید خانه در نظر گرفته شود. همچنین شناخت مناطق هم بسیار مهم است و باید بدانید که مایل به خرید خانه یا آپارتمان در کدام مناطق هستید. اگر پول شما کافی است و قصد دارید از مناطقی مناسب خرید کنید، بهتر است به محله‌هایی چون عظیمیه، جهانشیر، رجائی، فاز یک مهرشهر یا کیان مهر بروید. قیمت خانه در این مناطق بالاتر از سایر بخش‌هاست و باید به این نکته توجه کرد. البته برای خرید خانه باید به قدیمی یا نوساز بودن هم توجه داشت که معمولا خانه‌ها و آپارتمان‌های این منطقه همگی نوساز هستند. اگر خانه قدیمی باشد قیمت خرید هم پایین‌تر خواهد بود و اگر خانه نوساز باشد باید قیمت بیشتری برای خرید آن در نظر بگیرید. محله‌های دیگری چون خیابان شاهین ویلا، گوهر ویلا، مصباح، شاه عباسی، کارمندان شمالی، بلوار ارم و … نیز وجود دارند که می‌توانید با پول کمتری نسبت به مناطق قبلی که ذکر شدند از آنجا خانه بخرید. این محله‌ها در میان‌شهر کرج قرار دارند و تقریبا می‌توان گفت محله‌هایی مناسب برای خرید خانه یا آپارتمان هستند. در این مناطق نیز باید به نوساز و قدیمی بودن خانه‌ها توجه کنید. اگر پول شما برای خرید آپارتمان در کرج کم است می‌توانید با حداقل هزینه‌ از محله‌های دیگری نیز خرید کنید. می‌توانید به سراغ محله‌هایی مانند حصارک، مشکین دشت، باغستان، اندیشه، امیرآباد، ملارد و … بروید و از این مناطق خانه یا آپارتمان بخرید. در این محله‌ها نیز می‌توانید خانه‌ای مناسب پیدا کنید. در این مناطق نیز باید مراقب نوساز یا قدیمی بودن خانه‌ها باشید. قیمت خانه ویلایی کرج با آپارتمان بسیار متفاوت است. قیمت‌ها هم به نوع ملک و هم مناطقی که ملک در آنجا قرار دارد بستگی داشته و متفاوت است. اما با این وجود قیمت ملک در کرج بسیار ارزان‌تر از تهران است. گفته شده که یکی از ارزان‌ترین آپارتمان‌ها در کرج مربوط به واحدی قولنامه‌ای در منطقه حیدرآباد است.