باربری کرج

تماس فوری

باربری شاهین ویلا کرج

نفیس بار در شاهین ویلا کرج

باربری شاهین ویلا

منطقه‌ای در ناحیه شمالی شهر کرج است که از سمت شرق و جنوب شرقی به گوهردشت (رجائی شهر)، شمال به باغستان و از جنوب و جنوب غربی به حصارک بالا مرتبط می‌باشد. این محله در منطقه ۶ کرج واقع شده است. در ماه‌های گذشته این منطقه بیشترین تعداد معامله مسکن را در کلانشهر کرج به ثبت رسانده است. بر اساس داده‌های سامانه های هوشمند، شاهین ویلا چهارمین محله پرتقاضای کرج است. با توجه به متوسط قیمت خانه در این محله، خرید خانه در شاهین ویلا و همچنین شاهین ویلا بر اساس داده‌های سامانه هوشمند کیلید، شاهین ویلا چهارمین محله پرتقاضای کرج است. با توجه به متوسط قیمت خانه در این محله، خرید خانه در شاهین ویلا و همچنین اجاره خانه در شاهین ویلا رونق دارد. شهرک‌های شاهین ویلا برای خانواده‌های کم جمعیت که در آمد متوسطی دارند محل مناسبی برای زندگی است شاهین ویلا چند خیابان اصلی دارد که معروف‌ترین آنها خیابان اصلی شاهین ویلا است که از میدان امام حسین تا خیابان نهم شاهین ویلا به صورت یک طرفه امتداد دارد و همچنین از ویژگی‌های این خیابان خط ویژه مخصوص اتوبوسرانی است . همچنین خیابان قلم نیز یکی دیگر از خیابان‌های این منطقه است که شروع خیابان از حصارک کرج تا حوالی باغستان از جنوب به شمال امتداد دارد. خیابان اصلی شاهین ویلا سابق بر این دو طرفه بوده، ولی پس از ساخت و سازها که ساختمان‌های ویلایی را تبدیل به آپارتمان‌ها نمود و به تبع آن افزایش جمعیت و بار ترافیک ایجاد شده؛ این خیابان یکطرفه گردید. باربری نفیس بار در شاهین ویلا مستقر می باشد و همکاران ما آماده ارائه خدمات حمل بار و باربری کرج و شاهین ویلا به سایر مناطق می باشند.

اطلاعات تماس

 
تاریخچه شاهین ویلا این محله در ناحیه ۶ و ناحیه ۷ منطقه ۶ کرج واقع شده است. این منطقه و محله‌های اطراف آن به خصوص باغستان، در سال‌های نه چندان دور باغ‌های سرسبزی بودند که حالا اثری از آن‌ها باقی نمانده است. در سال‌های گذشته تب ساخت و ساز به این محله و دیگر محلات کلانشهر کرج رسیده است. بافت محله بافت این محله مانند محله‌های اطراف خود ترکیبی از خانه‌های نوساز و قدیمی ساز است. هرچند برخی از خانه‌های شاهین ویلا دیگر جز بافت فرسوده به حساب می‌آیند. افزایش جمعیت در این محله و در سال‌های گذشته باعث شده است امکانات شهری نیز کم و بیش زیاد شود. در سال‌های گذشته و در این محله هم راستا با حضور شهروندان فضاهای تجاری و رفاهی نیز افزایش داشته است. دسترسی شاهین ویلا بلوار باهنر، بلوار ظفر و خیابان قلم از جمله مهمترین خیابان‌های این محله هستند. دسترسی این محله به مناطق دیگر از جمله مزیت‌های این محله است. این محله از شمال به باغستان، از غرب به گلدشت، از شرق به گوهردشت و از جنوب به خیابان بهشتی و حصارک بالا دسترسی دارد. ایستگاه اتوبوس باغستان در مجاورت این محله و در بلوار باغستان واقع است. از طرف دیگر در بلوار باهنر و بلوار ظفر نیز ایستگاه اتوبوس تعبیه شده است. خطوط تاکسیرانی هم در این محله و محله‌های مجاور برای رفت و آمد شهروندان وجود دارد.

مراکز تجاری شاهین ویلا کرج

پس از ساخت و سازهای تازه در مچهارمین محله پرتقاضای کرج و همچنین شهرک‌های شاهین ویلا مراکز خدماتی و تچاری نیز در این منطقه افزایش چشمگیری پیدا کرد. ورود به عرصه تهیه و توزیع غذا این روزها طرفداران بسیاری دارد. در این محله نیز طی سال‌های گذشته چندین و چند غذاخوری بزرگ و کوچک تاسیس شده است. از جمله آن‌ها می‌توان به کافه‌های آلما، تمشک، راما و خودمون اشاره کرد. همچنین فست فودهایی نظیر آی سا، دالاهو، لا و … در این محله وجود دارند. مجتمع اداری و تجاری مهرگان هم از جمله مهمترین پاساژهای واقع در این محله است. بازار روز هم در خیابان قلم سهم مبزرگی در رفع نیازهای مردم منطقه دارد.